De Oerakker Netwerk Eeuwig Moes
Home
Netwerk eeuwig moes
  Deelnemers
  Aanmelden als lid
Netwerk De Bekoring
Nederlands Fruit Netwerk
Oranje Lijst
Erfgoedzaden
Kennisbank
Bijeenkomsten
Foto's
Links
 Download adressenlijst deelnemers

België

‘t Grom
Midzelen 25a, BE-2860 Sint-Katelijne-Waver
Contact: Maarten Jacobs
Telefoon: 0032 (0) 153-15055
http://www.tgrom.be
Email: info@tgrom.be

De Tuin van Toen
Zwarte Molenstraat 9, 1671 Elingen
Contact: Lieven Decrick en Nele Danau
Telefoon: 0032 (0) 494-376966
https://sites.google.com/site/tuinvantoen
Email: lievendecrick@gmail.com

Micha van Amsterdam
Getestraat 3, 3440 Budingen
Telefoon: 0032 (0) 494-223792
Email: M.vanamsterdam@gmail.com

Drenthe

De Noabershop
Rolderstraat 9, 9401AM Assen
Contact: Anita Marskamp
Telefoon: 0592-407874
http://www.noabershopassen.nl
Email: countrysmile@planet.nl

De Tuinen van Weldadigheid
p/a Oude Gracht 38, 9341AB Veenhuizen
Contact: Lambert en Jolanda Sijens
Telefoon: 0592-388414 of 06-40490602
http://www.detuinenvanweldadigheid.nl
Email: info@detuinenvanweldadigheid.nl

Kwekerij de Baggelhof
Baggelveld 2, 9312VE Terheijl
Contact: Lubbert Dijk
Telefoon: 06-11518397
http://www.baggelhof.nl
Email: lubbert@baggelhof.nl

Ruurd van Donkelaar groenadvies, adviesbureau voor ecologisch en historisch groen
Ruinerweg 44, 7958RD Koekange
Contact: Ruurd van Donkelaar
Telefoon: 0522-451848 of 06-51791193
http://www.ruurdvandonkelaar.nl
Email: info@ruurdvandonkelaar.nl

Smakelijk Erf
Vaart ZZ 171, 7833 AJ Nieuw-Amsterdam
Contact: Mirjam Weisscher
Telefoon: 06-53517962
https://www.facebook.com/Smakelijk-Erf-867804879921583/
Email: mirjam@weisscher.eu

Stichting De Wederik
Broek 46, 9511PT Gieterveen
Contact: Dorilea Fonville
Telefoon: 06-20213808
http://www.dewederik.nl
Email: dorilea.fonville@tele2.nl

Stichting PiTi
Brinkstraat 3, 9451 BT Rolde
Contact: Dorine Boontje
Telefoon: 0592-421168
http://www.pitidagbesteding.nl
Email: info@pitidagbesteding.nl

Duitsland

Gärtnerei Gut Klausheide
Petkuserstraße 2b, 48531 Nordhorn (Klausheide)
Contact: Daphne Leimbach - Bruijn
Telefoon: 0049 (0) 15789472181
Email: emaildamb@gmail.com

Flevoland

Marien Verhulst
Espelerlaan 7, 8302CE Emmeloord
Telefoon: 0527-620001
Email: marien.verhulst@planet.nl

Frankrijk

Maarten en Sireen Bisseling
Les Bruyères des Colins, 03320 Pouzy Mésangy
Telefoon: 0033 (0) 470663531
Email: bisseling@wanadoo.fr

Friesland

Albert van der meulen
IJlst
Email: avdmeulen71@ziggo.nl

Cruydt-Hoeck wilde bloemenzaden en bloemenweidemengsels
Abbendijk 6, 8422DL Nijeberkoop
Contact: Jojanneke Bijkerk, Jasper Helmantel, Erik van den Ham, Karl Brouwer
Telefoon: 0516-441144
http://www.cruydthoeck.nl
Email: zaden@cruydthoeck.nl

Henk Woelders
Assepot 18, 8431SB Oosterwolde
Telefoon: 06-12549135
Email: woeldershenk@gmail.com

Natuurcentrum Ameland
Strandweg 38, 9163GN Nes, Ameland
Contact: Johan Krol
Telefoon: 0519-542737 of 06-51932645
http://www.natuurcentrumameland.nl
Email: natuurcentrum.jkrol@planet.nl

Paulien Verschuren - van de Burgt
Nijewei 2, 9281NV Harkema
Email: gaardenierfriesland@gmail.com

Vruchtboomkwekerij Auke Kleefstra
p/a Weaze 29, 8495HE Aldeboarn
Contact: Auke Kleefstra
Telefoon: 06-50972593
http://www.vruchtboom.nl
Email: arkleefstra@online.nl

Wâldbaarch, Wâldfarming
Miedwei 4, 9258GR Jistrum (Eestrum)
Contact: Henk Zuidema
Telefoon: 0512-745183
http://www.waldfarming.nl
Email: info@waldbaarch.farm

Werkverband Friese Rassen
Heerenweg 26, 9262SG Sumar
Contact: J. Spyksma
http://www.werkverband-frieserassen.nl
Email: johsspyksma@gmail.com

Gelderland

Archeologie Beleven!
P.a. Cornelis Dopperlaan 13, Dieren
Contact: Robert Wimmers
Telefoon: 06-10423580
http://www.archeologiebeleven.nl/erve-eme/
Email: r.p.wimmers@hotmail.com

Boer Koekoek
Ridderstraat 8, 6511TM Nijmegen
Contact: Helen & Robert Koekoek
Telefoon: 06-52015578
http://www.boerkoekoek.nl
Email: vriendenvan@boerkoekoek.nl

Broeihof De Velhorst
Velhorst 5, 7251RW Lochem
Contact: Manoe Beers
http://www.natuurmonumenten.nl
Email: manubeers@gmail.com

Centrum voor Genetische Bronnen Nederland (CGN)
Droevendaalsesteeg 1, gebouw 107 (Radix), 6708PB Wageningen
Contact: Noor Bas, Chris Kik, Frank Menting en Willem van Dooijeweert
http://www.cgn.wur.nl
Email: chris.kik@wur.nl; noortje.bas@wur.nl; frank.menting@wur.nl; willem.vandooijeweert@wur.nl

De Bolster V.O.F.
Oude Oenerweg 13, 8161PL Epe
Contact: Bart Vosselman
Telefoon: 0578-621433
http://www.debolster.eu
Email: fvosselman@debolster.eu

de Kaardebol
Harenbergweg 1, 7204KZ Zutphen
Contact: Wim Kersten
Email: wmkrstn@hotmail.com

De Ommuurde Tuin
Landgoed Oranje’s Oord (Kortenburg, Renkum)
Contact: Esther Kuiler, Crocusstraat 27, 6707BS Wageningen
Telefoon: 0317-450354
http://www.ommuurdetuin.nl
Email: info@ommuurdetuin.nl

De Oude Moestuin
Dwarssteeg 1, Brakel.
Contact: Janny en Willem Ermstreng
http://www.oudemoestuin.nl
Email: moestuin.brakel@12move.nl

De Raatakker
Vijfsprongweg 4B, 6733JJ Wekerom
Contact: Ravi van Marissing
Telefoon: 06-53841854
Email: deraatakkertuinderij@gmail.com

De Zaderij bv
Appenseweg 7, 7383BA Voorst
Contact: Jan Velema
Email: Jan@velema.net

Evert Menkveld
Banninkstraat 41, 7255 KE Hengelo
Telefoon: 0575-461567 of 06-20741999
Email: evert.menkveld@kpnmail.nl

Geldersch Landschap en Geldersche Kasteelen
Contact: Ciska van der Genugten
Telefoon: 026-3552571 of 06-53979455
Email: c.vandergenugten@mooigelderland.nl

Gradinka Kruidentuinen
Krommehoekstraat 41, 6641KR Beuningen
Contact: Hedwig Schoots
Telefoon: 06-45636802
Email: hedwigmaria@hotmail.com

Historische moestuin 'hof van Hackfort' (Natuurmonumenten)
Baakseweg 8, Vorden
Contact: Manoe Beers
http://www.natuurmonumenten.nl
Email: manubeers@gmail.com

Hof van Twello
Rijkststraatweg 17, 7391MH Twello
Contact: Gert Jan Jansen
Telefoon: 0571-270014 of 06-51407980
http://www.hofvantwello.nl
Email: info@hofvantwello.nl

Kasteel Doorwerth Moestuin
Geldersch Landschap, Fonteinallee 2, Doorwerth
Contact: Ciska van der Genugten
Telefoon: 026-3552571 of 06-53979455
Email: c.vandergenugten@mooigelderland.nl

Maatschap Ketelbroek
p/a Opaalstraat 208, 6534XP Nijmegen
Contact: Wouter van Eck
Telefoon: 024-3544236
Email: woutervaneck@telfort.nl

Moestuin MergenMetz
Utrechtseweg 433, 6865CL Doorwerth
Contact: Norbert Mergen
Telefoon: 0317-350310 of 06-53261388
http://www.mergenmetz.nl
Email: norbert@mergenmetz.nl

Nationaal Park Veluwezoom
Heuvenseweg 6a, 6991JE Rheden
Contact: Inge Mes
Telefoon: 026-4979198
Email: i.mes@natuurmonumenten.nl

Netwerk Historische Moestuinen / Land & Co
Floralaan 41 6707 HN Wageningen
Contact: Taco IJzerman
Telefoon: 06-13102698
http://www.historischemoestuinen.nl
Email: taco@ijzerman.nu

Openluchtmuseum
Schelmseweg 89, 6816SJ Arnhem
Contact: Rob Plomp
Telefoon: 026-3576111
http://www.openluchtmuseum.nl
Email: r.plomp@openluchtmuseum.nl

Oude Aarde
Amsterdamseweg 4, 6711BG Ede
Contact: Ella Vlaardingerbroek
Telefoon: 06-19768474
Email: evlaardingerbroek@yahoo.com

Paul Schoenmakers
Telefoon: 024-3782332
Email: zaadcoordinator@gmail.com

RMaris Export - & Operational Management
Molenveld 5, 7391ZB Twello
Contact: Rics Maris
Telefoon: 06-55833148
http://www.rmaris.eu
Email: info@rmaris.eu

Speciale Collecties, Wageningen UR Library: oude hoveniersboeken, tuinbouwtijdschriften, kwekerscatalogi, zaad- en rassenlijsten en een beeldbank
Wageningen Campus, Building 102 (Forum), Droevendaalsesteeg 2, 6708PB Wageningen
Contact: Liesbeth Missel
Telefoon: 0317-484546
http://www.wageningenur.nl/library/special-collections
Email: liesbeth.missel@wur.nl

Stichting Erve Eme
Harenbergweg 1, 7204KZ Zutphen
Contact: Marco Mulderij
Telefoon: 06-82388292
http://erve-eme.com
Email: mmulderij@hetnet.nl

Transition tuin Apeldoorn
Duizendschoon 19, 7322GZ Apeldoorn
Contact: Marja Vink
Telefoon: 055-3665100
https://www.facebook.com/transitietuinapeldoorn
Email: transitiontuin@gmail.com

Tuinderij "Bloeiwijs"
Wageningen
Contact: Petra Derkzen
Telefoon: 06-16390027
Email: petraderkzen@gmail.com

Tuinderij Oer
Schamperdijkstraat 11, 7202AJ Zutphen
Contact: SijtseJan Roeters
Telefoon: 06-28407480
Email: sjroeters@gmail.com

Warmoes, historische tuinderij Lent
Griftdijk Noord 11, 6663AA Lent
Telefoon: 024-3232418
http://www.warmoes-lent.nl
Email: info@warmoes-lent.nl

Groningen

De Godin, eetbaar landschap
Goeman Borgesiusstraat 209, 9722VB Groningen
Contact: Monique Wijn
Telefoon: 06-17308414
http://www.degodin.nl
Email: info@degodin.nl

De Vennehage
Venneweg 8, 9541XN Vlagtwedde
Contact: Harold Snoek
Telefoon: 0599-313737
http://www.vennehage.nl

Graanrepubliek
Tweekarspelenweg 7, 9695XZ Bellingwolde
Contact: Gert Noordhoff
Telefoon: 06-25307091
http://www.graanrepubliek.nl
Email: info@graanrepubliek.nl

Hop en Grut
Lammertsweg 9, Vlagtwedde
Contact: Arthur Doornebosch
Telefoon: 06 28462493
http://biologischestreekproducten.wordpress.com
Email: hopengrut@xs4all.nl

Leven van het land
Rijksstraatweg 298A, 9752CM Haren
Contact: Antonie de Kievit
Telefoon: 06-44092308
http://www.levenvanhetland.nl
Email: antoniedekievit@levenvanhetland.nl

Theo Wilbrink
Middenweg 166, 9549HZ Muntendam
Email: theo.wilbrink@hetnet.nl

Limburg

Brigitte Bertram
Eschberg 13, 6291NK Vaals
Email: brigittebertram@hotmail.com

De Gaard
Nagelbeek 29, 6365EH Schinnen
Contact: Marion Dortangs
Telefoon: 06-17082641
Email: drtngs@yahoo.com

De Historische Groentehof en Stichting Vergeten Groenten
Rijkel 21, 5954NJ Beesel
Contact: Jac Nijskens
Telefoon: 077-4762913 of 06-53146945
http://www.stichtingvergetengroenten.nl
Email: info@vergeteneten.nl

Jo Houben
St.Laurentiusstraat 11a, 6268NJ Bemelen
Email: jgm.houben@home.nl

Kasteeltuin Oud-Valkenburg Sjloensheim
Oud-Valkenburgerweg 1, Schin op Geul, Postadres: IVN Valkenburg aan de Geul, Jozef Postmesstraat 16, 6137CK Sittard
Telefoon: 046-4524233 of 06-12061056
http://www.kasteeltuinoudvalkenburg.nl
Email: leonwillems@home.nl

P’tit Forestier
Bloemenmarkt 27, 6163CG Geleen
Contact: Patrick Hafkamp en Roel Wintraecken
Telefoon: 06-41719492
http://ptitforestier.weebly.com
Email: ptitforestier@ziggo.nl

Stichting tot het behoud van oude graanrassen
Meidoornweg 25 6191 PT Beek
Contact: Theo Bastiaens
Telefoon: 06-20439213
Email: t.bastiaens@hetnet.nl

Nederland

Nomad Farmers
Contact: Menno Houtstra
http://nomadfarmers.weebly.com
Email: nomadfarmers@gmail.com

Noord-Brabant

Andre Kwakernaak
Burgemeester de Roocklaan 38 A, 4611LD Bergen op Zoom
Telefoon: 016-423526 of 06-52644348
Email: ackwakernaak@gmail.com

Cecile van Agtmaal
De Anjer 5, 4631AB Hoogerheide
Telefoon: 06-40067510
http://van-agtmaal.com
Email: cdvanagtmaal@gmail.com

Landgoed De Hoevens en Stichting Korensla
Goorstraat 4, 5131RG Alphen
Contact: Loek Hilgers en Floris van de Lande
Telefoon: 013-5083074
Email: mlhilgers@hetnet.nl; Fvdlande@dehoevens.nl

Stadstuin Helmond
Contact: Nicole van de Rijt en Jack Kloft
Telefoon: 06-17436458
http://www.stadstuinhelmond.nl
Email: info@stadstuinhelmond.nl

Noord-Holland

ATV De Meerweg
Alkmaar
Contact: Janet Westerhof
http://www.atvdemeerweg.nl
Email: jwesterhof65@hotmail.com

Creative Enterprises Made in May
James Wattstraat 75, 1097DL Amsterdam
Contact: Katja van der Vet
Telefoon: 020-362 2150
http://www.madeinmay.com
Email: katja@madeinmay.com

Frank den Hond
Van Nijenrodeweg 383, 1082HG Amsterdam
Telefoon: 020-6844380 of 06-50957706
Email: frank.den.hond@xs4all.nl

Heemtuinvereniging De Heimanshof, Meerboerenvereniging Haarlemmermeer
Ramaerstraat 6, 2131BJ Hoofddorp
Contact: Franke van der Laan
Telefoon: 023-5653721 of 06-48226490
Email: fbvdlaan@zonnet.nl

Het Natuurtalent
Claeszenstraat 28H, 1056WK Amsterdam
Contact: Inge Slothouber
Telefoon: 020-4865062 of 06-14053748
http://hetnatuurtalent.nl/
Email: inge@hetnatuurtalent.nl

Historische Tuin Aalsmeer
Uiterweg 32, 1431AN Aalsmeer
Contact: Cees van Dam
http://www.htaalsmeer.org
Email: htaalsmeer@planet.nl

Ingrid Walpoott
Oosterenderweg 26, 1793EL de Waal (Texel)
Telefoon: 0222-365993 of 06-53212613
Email: imwalpoott@hetnet.nl

Jaap Vlaming
Schoudieck 44, 1791WG Den Burg
Telefoon: 0222-315321
Email: skouer@texel.com

Myriam Prent
Sileneweg 24, 1861XG Bergen
Telefoon: 072-7370091
Email: proefdeaarde@gmail.com

POMologische Vereniging Noord-Holland
p/a Oosterweg M3, 1482AH Purmer
Contact: Cor Donkervoort
Telefoon: 06-81238094
http://www.hoogstamfruitnh.com
Email: secretariaat@hoogstamfruitnh.com

Schooltuin A. Wagner
Provincialeweg 53, 1103SB Amsterdam
Contact: Kees Wabeke
Telefoon: 020-6908197
http://www.amsterdam.nl/natuureducatie
Email: wagnerschooltuin@amsterdam.nl

Steinbeisser
Oostelijke Handelskade 34, 1019BN Amsterdam
Contact: Martin Kullik
http://www.steinbeisser.org

Stichting De Oerakker
Rippingstraat 35, 1814HN Alkmaar
Contact: Obe Bootsma
Telefoon: 06-53125122
http://www.deoerakker.nl
Email: deoerakker@gmail.com

Stichting MAK-Blokweer
Kloosterhout 1-2, 1695JC Blokker
Contact: Hans Timmerman
Telefoon: 0229-266344
http://www.mak-blokweer.nl
Email: info@mak-blokweer.nl

Stichting Rijksmuseum Muiderslot
Herengracht 1, 1398AA Muiden
Contact: Henk Boers / Siny Keus
http://www.muiderslot.nl
Email: henk.boers@hetnet.nl

Overijssel

Bureau Gezondheid Dichtbij
De Brake 10, 7631KK Ootmarsum
Contact: Annette Brunninkhuis-Weersink
Telefoon: 0541-293599 of 06-52405657
Email: abrunninkhuisweersink@gmail.com

de Moestuinboer
Wagenschuurstraat 30, 8043XW Zwolle
Contact: Leo Oosterloo
Telefoon: 06-41215848
http://www.facebook.com/leo.oosterloo.90
Email: gripp.oosterloo@gmail.com

Heemtuin IVN-afdeling Haaksbergen
Dievelaarslaantje 2, Haaksbergen
Contact: Hennie Wijlens
Telefoon: 053-5722589
http://www.ivn.nl/haaksbergen
Email: ha.wijlens@kpnmail.nl

Kruidenhuis de Vlo
Drostendijk 2, 7462SG Rijssen
Contact: Francine van Rossem
Telefoon: 0548-520789 of 06-33359158
http://www.kruidenhuisdevlo.nl
Email: francine@kruidenhuisdevlo.nl

Landschap Overijssel, Huis -de Horte-
Poppenallee 39, 7722KW Dalfsen
Contact: Rick Staudt
Telefoon: 0529-408400 of 06-51739833
http://www.landschapoverijssel.nl
Email: rick.staudt@landschapoverijssel.nl

Modderbaard
GJ van Heekstraat 113, 7521EB, Enschede
Contact: Jeroen Slagt
Telefoon: 06-45624582
https://modderbaard.nl
Email: info@modderbaard.nl

Stichting Boerderij "De Viermarken"
Viermarkenweg 85, 7522LC Enschede
Contact: Dirk Jan Wessels
http://www.viermarken.nl
Email: admin@xtratexconsultancy.eu

Stichting Twickel
Twickelerlaan 6, Ambt Delden, Postbus 2, 7490AA Delden
Contact: Hans Hondebrink
Telefoon: 06-55138576
http://www.twickel.nl
Email: hans_hondebrink@hotmail.com

Utrecht

Amelis’Hof
Landgoed Amelisweerd, Koningslaan 9a, 3981HD Bunnik
Contact: Michel Smits en Mariella Dings
Telefoon: 030-2517707
http://www.amelishof.nl
Email: info@amelishof.nl

BijenAkker
Rijnseweg 5A, Odijk, Postadres: Schelfcamp 3, 3992BX Houten
Contact: Henk van Berkel en Maaike Röder
Telefoon: 030-6373657
Email: hej.van.berkel@hccnet.nl

Botanische tuinen Utrecht, Fort Hoofddijk
Budapestlaan 17, 3584HD Utrecht (De Uithof)
Contact: Ivo van Capel
Telefoon: 06-12961101
http://www.bio.uu.nl/botanischetuinen
Email: I.C.vanCapel@uu.nl

De Springertuin
Burgemeester Norbruislaan 17, 3555ED Utrecht
Contact: Lenneke Berkhout
Telefoon: 030-2438979 of 06-21169814
http://www.zuilenenvecht.nl/springertuin
Email: tuincommissie@zuilenenvecht.nl

Eemlook
Gerard Doustraat 21, 3817RS Amersfoort
Contact: Erwin van den Berg en Kees Huijbregts
Telefoon: 06-24433379
http://www.knoflooksite.nl
Email: kees@knoflooksite.nl

Floor Geurts
Gein Zuid 27, 1391JE Abcoude
Telefoon: 06-11863725
Email: geurts1987@gmail.com

Food Jazz & DJ’s
Geertestraat 2b, 3511XE Utrecht
Contact: Jasper Udink ten Cate
Telefoon: 030-2741388 of 06-24725873
http://www.foodjazzdjs.nl
Email: jasper@foodjazzdjs.nl

Kasteel Amerongen
Drostestraat 20, 3958BK Amerongen
Contact: E.G. Sluijter
Telefoon: 033-2774230 of 06-44345566, Tel. kasteel: 0343-563766
Email: e.g.sluijter@gmail.com

Kwekerij A8
Achterweg 8, 3941PS Doorn
Contact: Verena, Wikke en Titia 't Hooft
Telefoon: 0343-414305 of 06-50824027
http://www.a8-doorn.nl
Email: info@a8-doorn.nl

Landgoed Eyckenstein
Dorpsweg 264-achter, Maartensdijk
Contact: Luuk Schouten
Telefoon: 06-44545537
http://www.landgoedgroenten.nl
Email: contact@landgoedgroenten.nl

Landgoed Haarzuilens, Natuurmonumenten
Eikslaan 5, 3455SL Haarzuilens
Contact: Tim Kreetz
Telefoon: 030-2303702 of 06-15021578
http://www.nm.nl/haarzuilens
Email: t.kreetz@natuurmonumenten.nl

Landgoed Kraaybeekerhof
Diederichslaan 25, 3971PA Driebergen
Contact: Theo Engbers
http://www.kraaybeekerhof.nl
Email: landgoedkraaybeekerhof@live.nl

Marc Willems
Jan van Scorelstraat 32, 3283CR Utrecht
Telefoon: 06-22960214
Email: prinsjes@xs4all.nl

Marilies Jacobs Tuinontwerpen & Beplantingsadviezen
Montaubanstraat 70, 3701HX Zeist
Telefoon: 030-6912227 of 06-50492552
http://www.mariliestuinontwerp.nl
Email: info@mariliestuinontwerp.nl

Oranjerie Vollenhoven
Utrechtseweg 65, 3732MA de Bilt
Contact: Lucie & Marten v. Marwijk-Kooy
Email: oranjerie-vollenhoven@planet.nl

Ridderhofstad Hindersteyn
Langbroekerdijk A119, 3947BG Langbroek
Contact: Ing. E.A. Geytenbeek
Telefoon: 0343-562866
http://www.hindersteyn.nl
Email: info@hindersteyn.nl

Stichting Vrienden Landgoed Vollenhoven
Utrechtseweg 59, 3732HA De Bilt
Contact: Lucie & Marten v. Marwijk-Kooy
Telefoon: 030-2200032
Email: landgoed.vollenhoven@wxs.nl

Stichting zaadgoed
Postbus 12048, 3501AA Utrecht
Contact: Maaike Raaijmakers
Telefoon: 06-10016402
http://www.zaadgoed.nl
Email: info@zaadgoed.nl

Tuinderij de Groenteboer
Mijzijde 6, 3471GM, Kamerik, Postadres: Zuid Linschoterzandweg 34, 3425EM, Snelrewaard
Contact: Frank Drissen
Telefoon: 06-55056552
http://www.tuinderijdegroenteboer.nl
Email: info@tuinderijdegroenteboer.nl

Zeeland

Eelco Bijster
Domburg
Email: eelco.bijster@gmail.com

Margriet Selders en Gerard Valstar
Ellewoutsdijk
Email: valstarsel@zeelandnet.nl

Patrijske
Liniestraat 13, 4561ZS Hulst
Contact: Alex Wieland
Telefoon: 06-12352169
http://www.landschapsbeheerzeeland.nl/nieuws/persberichten/bericht/patrijske-bier/213
Email: patrijskebier@gmail.com

Stichting Het Zeeuwse Landschap
Liniestraat 13, 4561ZS Hulst
Contact: Alex Wieland
Telefoon: 06-12352169
http://www.hetzeeuwselandschap.nl
Email: info@hetzeeuwselandschap.nl

Stichting Landschapsbeheer Zeeland
Liniestraat 13, 4561ZS Hulst
Contact: Alex Wieland
Telefoon: 06-12352169
http://www.landschapsbeheerzeeland.nl
Email: info@slz.landschapsbeheer.nl

Stichting op Goede Gronden
Wagenaarstraat 12, 4351BC Veere
Telefoon: 0118-627930 of 06-30186197
http://www.stichtingopgoedegronden.nl
Email: info@stichtingopgoedegronden.nl

Zuid-Holland

Boomkroon
August Vermeijlenpad 10, 3069WT Rotterdam
Contact: Femke Batterink en Douwe Kappers
Telefoon: 06-49423087
http://www.boomkroon.nl
Email: info@boomkroon.nl

Buurtmoestuin Hitland
p/a Lippedal 6, 2904CM Capelle aan den IJssel
Contact: Rob Venis
Telefoon: 06-80075018
https://www.facebook.com/secretariaatbuurtmoestuin/
Email: buurtmoestuin.hitland@gmail.com

Eline van Merkerk
Diefdijk 7, 4145MH Schoonrewoerd
Telefoon: 0345-642133
Email: evmerkerk@gmail.com

Ineke Bergsma
Blijenburghsweer 6, 3363JC Sliedrecht
Telefoon: 0184 411903
Email: ineke.bergsma46@gmail.com

Vreeken’s Zaden
Voorstraat 448, 3311CX Dordrecht
Contact: Ton Vreeken
Telefoon: 078-6135467
http://www.vreeken.nl
Email: info@vreeken.nl

Westlands Museum
Middel Broekweg 154, 2675KL Honselersdijk
Contact: Ton Immerzeel
Telefoon: 0174-621084
http://www.westlandsmuseum.nl
Email: info@westlandsmuseum.nl

Zweden

Britt-Marie Andersson
Solbacken 1, S-548 91 Hova
https://www.facebook.com/LarsiSolbacken
Email: britttis@hotmail.com

Vragen of opmerkingen naar: deoerakker@gmail.com.